Blog

Najlepsze męskie perfumy na lato, na co dzień – ranking

Najlepsze męskie perfumy na lato, na co dzień – ranking

Każdy mężczyzna doskonale wie, że oprócz tego, jak wygląda jego strój, ogromne znaczenie ma to, czym i jak pachnie. Szczególnie mocno męskie perfumy doceniane są w lecie, gdy nie tylko zapewniają miły zapach, lecz również delikatne orzeźwienie. Jak jednak można się łatwo domyślić, na rynku dostępna jest ogromna ilość zapachów, a to sprawia, że wybranie najlepszych męskich perfum na lato bywa sporym problemem. Warto się wtedy posiłkować rankingami.

Najlepsze perfumy męskie - nasze subiektywne zdanie

Czym jednak powinny charakteryzować się męskie perfumy na lato? Jakie powinny być ich cechy szczególne, a także jakie powinny realizować oczekiwania panów względem nich?

Wiele osób uważa, że tego typu perfumy męskie powinny być przede wszystkim drogie, wyraziste i krzykliwe. Nic bardziej mylnego, ponieważ z reguły panowie w zakresie letnich perfum oczekują zupełnie czegoś innego. Przede wszystkim najważniejszą sprawą w tym wypadku jest to, aby były to perfumy, które będzie można używać nie tylko na wielkich i znaczących okazach, lecz każdego zwykłego dnia. Takie codzienne perfumy powinny być również oszczędne w zapachu. Ich delikatna woń ma być jedynie lekko wyczuwalna, lecz na tyle mocno, aby wywoływać miłe uczucie świeżości oraz orzeźwienia. Muszą to być zapachy lekkie i niedrażliwe.

Oczywiście niewielu panów jest w stanie wybrać odpowiedni dla siebie zapach na lato spośród tysięcy różnych modeli. Z tego też powodu warto w takiej sytuacji rzuci okiem na najnowszy ranking popularności męskich letnich perfum. Co można w nim dostrzec?

Najlepsze męskie perfumy - Nasz ranking TOP 3

Nie da się ukryć, że właściwie w każdym rankingu na czele znajdować się musi Tom Ford Costa Azzurra Acqua. Jest to zapach łączący w sobie świeżość pochodzącą z drzew iglastych z zapachem musujących cytrusów. Jest to zapach jasny, wyrazisty i doskonale zapadający w pamięci.

Innego typu bardzo popularnym modelem jest Davidoff Cool Water. Jest to jeden z największych bestsellerów, jeśli chodzi o męskie zapachy na lato. Charakteryzuje się on niezwykłym orzeźwieniem w postaci morskiej bryzy. Wprawne powonienie jest tu w stanie bez trudu wyczuć również drzewo sandałowe, jaśmin oraz piżmo.

Jeśli szuka się czegoś naprawdę wyjątkowego, warto sprawdzić zapach Acqua di Parma Blu Mediterraneo Mirto di Panarea. Z łatwością przywodzi na myśl śródziemnomorskie krajobrazy, a to dzięki silnie wyczuwalnym cytrusom, bazylii i słodyczy mirtu.

--25% Givenchy L'Interdit  woda perfumowana 125 ml

Givenchy L'Interdit woda perfumowana 125 ml

543.60 679.50 zł
-25% Pino Silvestre Original  woda toaletowa 75 ml

Pino Silvestre Original woda toaletowa 75 ml

69.27 51.95 zł
-50% GOUTAL PARIS Petite Cherie Femme woda perfumowana 50 ml

GOUTAL PARIS Petite Cherie Femme woda perfumowana 50 ml

908.56 454.28 zł
-50% GOUTAL PARIS Eau D'Hadrien Femme woda perfumowana 50 ml

GOUTAL PARIS Eau D'Hadrien Femme woda perfumowana 50 ml

993.90 496.95 zł
-50% Juliette has a Gun Classic Collection Lady Vengeance woda perfumowana 50 ml

Juliette has a Gun Classic Collection Lady Vengeance woda perfumowana 50 ml

485.80 242.90 zł
--19897% Vilhelm Parfumerie Morning Chess Reisegröße  woda perfumowana 20 ml

Vilhelm Parfumerie Morning Chess Reisegröße woda perfumowana 20 ml

1.44 287.95 zł
Versace Crystal Noir Woda Perfumowana 90Ml

Versace Crystal Noir Woda Perfumowana 90Ml

119.98 zł
Marc Jacobs Decadence Divine Woda Perfumowana Spray 50Ml

Marc Jacobs Decadence Divine Woda Perfumowana Spray 50Ml

159.00 zł
Hugo Boss Boss The Scent 150 ml dla mężczyzn

Hugo Boss Boss The Scent 150 ml dla mężczyzn

45.43 zł
Davidoff Zino 125 ml dla mężczyzn Woda toaletowa

Davidoff Zino 125 ml dla mężczyzn Woda toaletowa

66.01 zł

Najlepsze męskie perfumy na lato

Jak zatem widać, trudno jest jednoznacznie wybrać najlepsze męskie perfumy na lato. Ilość różnego rodzaju zapachów, mieszanek i rozwiązań, jest naprawdę bardzo bogata. Warto więc poznać kilka najpopularniejszych zapachów, które z łatwością odnaleźć można w rankingach, aby samodzielnie na ich podstawie podjąć decyzje, w jaki zapach ubrać się w lecie.

Napisz czego szukasz, a następnie naciśnij enter